HBO-i organisatie

HBO-I is een stichting met 57 leden. Leden zijn opleidingsmanagers van HBO-ICT gerelateerde opleidingen. De stichting verkiest uit haar midden een bestuur. De stichting wordt ondersteund door een back office bureau, een communicatieteam, en accountant- en juridische expertise.

Dagelijks Bestuur

Frens Vonken, Fontys (voorzitter)
f.vonken@fontys.nl

Giel Vossen, Avans Hogeschool
mjt.vossen@avans.nl

Kees Rijsenbrij, HvA
c.j.rijsenbrij@hva.nl

Raad van Advies

Maurice van Veghel, Sligro Food Group
mvveghel@sligro.nl

Ben van Lier, Centric
ben.van.lier@centric.eu

Ivo Poulissen, Nederland ICT
ivo.poulissen@nederlandict.nl

Frank Singendonk, Cap Gemini
frank.singendonk@capgemini.com

F.K. van Lambalgen, CIO Platform, LUMC
fkvanlambalgen@lumc.nl

HBO-I bureau

T: 020 626 1782
E: info@hbo-i.nl

Communicatie

E: communicatie@hbo-i.nl

Pagina delen
het laatste nieuws
HBO-I NIEUWSBRIEF BLIJF MAANDELIJKS OP DE HOOGTE! Aanmelden

hbo-i leden

alle leden