De organisatie achter HBO-i

HBO-i stichting

De toekomst van informaticaopleidingen werd in 1991 onderzocht door Kwaliteit Informatica Opleidingen (KIO). Dat leidde in juni 1992 tot het HBO-i platform. Dit platform werkte de conclusies en aanbevelingen van het onderzoek uit. Sinds november 2000 is het HBO-i een stichting.

Het HBO-i is een stichting, waarvan de participanten gezamenlijk het bestuur vormen. Uit hun midden kiezen de participanten volgens een vastgestelde procedure het Dagelijks Bestuur, dat het HBO-i vertegenwoordigt in diverse gremia. Vier maal per jaar vindt een algemene vergadering plaats. Het HBO-i heeft twee permanente werkgroepen: Communicatie en Kennismanagement. Leden van deze werkgroepen kunnen participanten zijn, maar ook medewerkers van aangesloten opleidingen. Jaarlijks stelt het Dagelijks Bestuur een activiteitenplan op. De werkgroepen Communicatie en Kennismanagement stellen eveneens jaarlijks een activiteitenplan op waarin de beleidskeuzes uitgewerkt zijn. Daarnaast zijn er projectwerkgroepen die een tijdelijk karakter hebben, zoals de werkgroep Domeinbeschrijving, de reiscommissie (voor de organisatie van de tweejaarlijkse
internationale studiereis) en themawerkgroepen.

Dagelijks Bestuur

Frens Vonken, Fontys (voorzitter)
f.vonken@fontys.nl

Giel Vossen, Avans Hogeschool
mjt.vossen@avans.nl

Kees Rijsenbrij, HvA
c.j.rijsenbrij@hva.nl

Raad van Advies

Maurice van Veghel, Sligro Food Group
mvveghel@sligro.nl

Ben van Lier, Centric
ben.van.lier@centric.eu

Ivo Poulissen, Nederland ICT
ivo.poulissen@nederlandict.nl

Frank Singendonk, Cap Gemini
frank.singendonk@capgemini.com

F.K. van Lambalgen, CIO Platform, LUMC
fkvanlambalgen@lumc.nl

Communicatie

Renee Prins, De Haagse Hogeschool
renee.prins@hbo-i.nl

Kennismanagement

Eva Metz, Inholland
Hannah Copini, NHL
km@hbo-i.nl

HBO-I bureau

T: 020 626 1782
E: info@hbo-i.nl

Pagina delen
HBO-I NIEUWSBRIEF BLIJF MAANDELIJKS OP DE HOOGTE! Aanmelden
het laatste nieuws

hbo-i leden

alle leden